Strona główna > O firmie

O firmie

Firma Okland Sp. z o.o. istnieje na rynku jako producent okien i drzwi drewnianych od 1996 roku. Do połowy 1998 roku Spółka zajmowała się handlem, głównie materiałów budowlanych pod nazwą SAWCO Sp. z o. o., od II półrocza 1998 roku zmieniła nazwę na OKLAND Sp. z o. o. Siedziba oraz hala produkcyjna znajdują się w miejscowości Rokitki, koło Tczewa.
W nowoczesnej fabryce pracuje 25 osób. W zdecydowanej większości są to pracownicy produkcyjni. W halach znajduje się nowoczesna linia technologiczna do produkcji okien i drzwi drewnianych. Firma od samego początku kładła duży nacisk na stworzenie komfortowych warunków do pracy dla swoich pracowników, w zamian oczekiwała efektów w postaci okna o wysokim standardzie i zadowolonego klienta. Z połączenia wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadry kierowniczej, dobrze rozumiejącego się personelu, oraz dobrej jakości materiałów powstał produkt, który w szybkim tempie znalazł swoje miejsce na rynku, a także uzyskał Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej.

W czerwcu 2012 roku firma była uczestnikiem szkolenia z dokumentacji systemowej znakowania CE drewnianych okien i drzwi balkonowych grupy przedsiębiorstw G-U zgodnie z normą produktową DIN EN 14351-1.

Chcemy Państwu zaoferować wysokiej jakości stolarkę drewnianą, a także fachowe doradztwo oraz usługi takie jak transport i montaż stolarki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura spredaży i skorzystania z naszej oferty.

 


wykonanie: Netidea.pl